سیسکو بزرگترین تولید کننده تجهیزات شبکه در دنیا محصوب می شود AnyConnect که یکی از پرتکل های وی پی ان این شرکت هست برای همه سیستم عامل ها طراحی شده است و کل اطلاعات کاربر را با امنیت خیلی بالا رمزنگاری می کند. در کلیه سرور های سیسکو انی کانکت از اس اس ال معتبر استفاده شده و کاربران هنگام اتصال ارور دریافت نخواهند کرد .

OpenConnect (ocserv) یک سرور VPN بسیار با کارآیی و سبک وزن است که همچنین سازگاری کامل با مشتریان رسمی Cisco AnyConnect را دارد.

پروتکل بر روی استانداردهای HTTP، TLS و DTLS ساخته شده است و یکی از محبوب ترین و گسترده ترین فن آوری VPN در میان شرکت های بزرگ ملی چند ملیتی است. این بدان معنی است که علاوه بر سهولت استفاده و سرعت آن، به سانسور بسیار مقاوم است و تقریبا به سختی مسدود می شود.


اوپن وی پی ان : سرویس اوپن وی پی ان یکی از سرویس های امن سایت به شمار می رود قابلیت اتصال به اوپن وی پی ان در همه سیستم عامل ها امکان پذیر است، فایل‌های کانکشن اوپن وی پی ان در روش‌های مختلف رمزنگاری تهیه و تنظیم شده اند.

  • Stunnel : فایل کانفیگ اس تونل اتصالات اپن وی پی ان را در رمز نگاری اس اس ال قرار می دهد. این باعث می شود که آنها مانند ترافیک استاندارد SSL شبیه شوند و به کاربران OpenVPN اجازه می دهد تا حتی در حضور Inspection Packet Deep تونلی امن ایجاد کنند.
  • هر دو اتصال TCP و UDP پشتیبانی می شوند.
  • shadowsocks openvpn : فایل های کانکشن اوپن وی پی ان همراه با سرویس شادوساکس اجرا می شود. این سرویس هیچ گاه مسدود نمی شود و به کاربران OpenVPN اجازه می دهد تا حتی در حضور Inspection Packet Deep تونلی امن ایجاد کنند.مسدود سازی این روش برای دولت ها تقریبا غیر ممکن هست
  • SSH openvpn : از یک تانل اضافه ssh استفاده می شوند. و اوپن وی پی ان در بستر ssh tunnel کار می کند.مسدود سازی این روش برای دولت ها بسیار پرهزینه است.و در برابر DPI مقاوم است.
  • برای جلوگیری از نشت DNS ما از  Dnsmasq استفاده کرده ایم.
  • TLS Authentication فعال است که به محافظت در برابر حملات پروب های فعال کمک می کند. و ترافیکی که دارای HMAC مناسب نیست، به سادگی کاهش می یابد.
  • SSLH : یک گزینه اتصال جایگزین ! به این معنی است که شما می توانید تمام ترافیک را از طریق OpenSSH و OpenVPN منتقل کنید، حتی اگر شما در یک شبکه محدود باشید که تمام دسترسی به پورت های غیر HTTP را متوقف می کند.بعضی مدارس یا دانشگاه ها یا شرکت ها معمولا این محدودیت را اعمال می کنند.