دریافت اشتراک جدید زبرا وی پی ان همراه با تحویل آنی

فیلترشکن شادوساکس

شادوساکس چیست؟

شادوساکس(shadowsocks) همان پراکسی ساکس نسل پنج(SOCKS5) است که با هدف حفاظت از ترافیک شبکه ایجاد و باعث افزایش حریم شخصی و دور زدن فیلترینگ می شود.

تاریخچه شادوساکس

در سال 2012 توسه برنامه نویس چینی به نام “کلویندی” کار بر روی این پروژه را آغاز کرد. هدف اولیه کلویندی دور زدن فیلترینگ معروف چینی یا ساده تر دور زدن فیلترینگ هوشمند بود. خیلی زود رُشت کرد و بین کاربران چینی محبوب شد. در 22 آگوست 2015 کلویندی در صفحه گیتهاب (github) خودش عنوان کرد که توسط پلیس تهدید شده و دیگه قادر به توسعه این پروژه نیست، بعد سد اولیه اون از صفحه گیتهاب اش حذف شد چند روز بعد یعنی در 25 آگوست پروژه گو آگنت او هم از صف گیتهاب پاک شد!

پاک شدن ناگهانی این پروژه ها بازتاب گستردی رو در رسانه ها ایجاد کرد، بعدها کاربران زیادی که از شادوساکس فرک گرفت بودند بسیار علاقه مند شدند که این پروژه رو بیشتر توسعه دهند.

وضعیت فعلی این سرویس

به خوبی در حال توسعه هست و تقریبا هر ماه در حال آپدیت شدن است!

آیا شادوساکس یک وی پی ان است؟

از لحاظ فنی، shadowsocks هیچ ارتباطی با VPN ندارد. این سرویس یک VPN نیست، یک پروکسی است. VPN” یک رابط شبکه مجازی است” که شما می توانید همه چیز را از طریق آن ارسال کنید. “پروکسی یک سرور است که برای انتقال اطلاعات به یک دیگر استفاده می شود” دو تفاوت عمده بین آنها وجود دارد. سرعت شادوساکس در مقایسه با VPN بسیار بیشتر هست. در حد یک VPN قدرتمند هست و اتصال های VPN مانند OPENVPN رو هم رمزنگاری و بستر مناسبی رو برای انتقال دیتا فراهم می کند. رمزنگری که در این سرویس بسیار قابل انعطاف و در الگوریتم های مختلف فراهم شده هست! بر خلاف تانل اس اس اچ شادوساکس از UDP استفاده میکند.

شادوساکس به زبان سی(C) نوشته شده بود اما بعد ها به زبان گو(Go) تغییر پیدا کرد و مدتی هم قسمت های گوی اون با پرل(Perl) بالا می آمد!

تفاوت عمده در مقایسه با VPN جهانی نبودن این سرویس است، به این معنی که تمام ترافیک شما از طریق سرورها انجام نخواهد شد. VPN یک سرویس جهانی است، هنگامی که شما به سرورهای VPN متصل می شوید، تمام ترافیک شما از طریق سرورها انتقال میابد، از مزایای اصلی Shadowsocks این است که شما می توانید انتخاب کنید که کدام ترافیک از طریق سرور عبور کند و چه چیزی عبور نکند. به عنوان مثال، من در چین هستم، می خواهم در سایت توکیو دات کام فیلم های چین را تماشا کنم و در عین حال می خواهم از توییتر استفاده کنم، اگر من از VPN استفاده می کنم، باید به یک سرور VPN متصل شوم که در چین نیست، و هنگامی که من متصل شده، من نمی توانم فیلم ها را در toku dot com تماشا کنم و یا سرعت وحشتناک است. اگر از Shadowsocks استفاده می کنم، مشکل حل می شود، زیرا ترافیک toku dot com از شبکه محلی استفاده می کند که از سرور خارج نمی شود و ترافیک توییتر از طریق سرور عبور می کند.

ویژگی ها

– بزرگترین ویژگی Shadowsocks تنظیم آسان آن است. این تکنولوژی یک پروکسی ساده و قدرتمند است که طولی نمیکشد تا راه اندازی شود و مناسب برای دسترسی به محتوای محدود است. – شادوساکس قابلیت راه انداری در سیستم عامل های مختلف را دارد! – یکی دیگر از مزایای Shadowsocks مخفی کردن انتخاب ترافیک آن است. شما می توانید انتخاب کنید که کدام بخش از ترافیک شما توسط Shadowsocks تحت تاثیر قرار گیرد – این امر می تواند دسترسی به محتوا محدود در داخل و خارج از محل شما را داشته باشد. به عنوان مثال: شما در چین هستید و میخواهید به Gmail دسترسی داشته باشید. با استفاده از Shadowsocks، می توانید ترافیک Gmail را به عنوان “دستگیره” انتخاب کنید، در نتیجه دور زدن بلوک دولت چین. با این حال، شما هنوز هم قادر به دسترسی به وب سایت های تنها چین است. در مقابل، VPN تمام ترافیک را به سرور انتخابی شما رمزگذاری می کند، بنابراین سایت های منحصر به فرد چین تنها در یک دستگاه موجود نیست.

شادوساکس یکی از فیلترشکن های پر طرفدار در کشور چین است این سرویس متن باز و رایگان است علاوه بر این رمزنگاری قابل انعطاف ، بروز رسانی بالا ، سازگاری با سیستم عامل های مختلف از ویژگی های اصلی این سرویس است

شادوساکس بر اساس پراکسی ساکس کار می کند البته از رمزنگاری بالای برخوردار است و در حد یک وی پی ان دیتا را رمزنگاری می کند الگوریتم ها هر چند ماه آپدیت می شوند در حال حاظر سرویسی امن و کارامد برای دور زدن فیلترینگ است

خرید فیلترشکن شادوساکس ! رایگان برای همه

با خرید اکانت وی پی ان زبرا یا اکانت رایگان زبرا وی پی ان می توانید به سرویس شادوساکس دسترسی داشته باشید. برای دسترسی به سرویس و اسکن بارکد شادو وارد ناحیه کاربری زبرا وی پی ان شوید. سپس در نرم افزار شاوساکس scan qr code from the screen را بزنید. باز زدن این کلید به صورت اتوماتیک نرم افراز با آپ شما به سرویس شادوساکس مجهز می شود. اگر از مک یا ویندوز استفاده می کنید گذینه ی global mode را انتخاب کنید. که شادوساکس در کل سیستم عامل شما اکتیو شود. اگر بر روی manual mode قرار دهید نیاز دارید که پراکسی را فعال کنید.که در زیر نحوه فعال کردن پراکسی نوشته شده است.

برای دریافت QR code شادوساکس وارد ناحیه کاربری شوید.

 

  • اگر بعد از اتصال باز هم صفحات فیلتر بود از فایرفاکس Options را کلیک کنید و از Advanced > Network مقدار زیر را وارد کنید.
  • Manual proxy configuration را انتخاب کنید.
  • آدرس قسمت ساکس را 127.0.0.1 و مقدار پورت را 1080 وارد کنید.

 


دانلود shadowsocks

IOS

Linux x64

Shadowsocks-Qt5: GitHub

Android

OS X

Windows